Bezpłatny webinar dla rodziców dzieci z Wrocławia i okolic

Wrocławska Mapa Sportu dla Dzieci

czyli jak zapewnić dziecku wszechstronne doświadczenia sportowe?

16.11.2023 o godzinie 19:00

ZAPISZ SIĘ!

Do webinaru pozostało:

Podczas webinaru dowiesz się:

W jaki sposób

inspirować dzieci do sportu i zwiększać ich zaangażowanie w sport?

Jakie

różne ciekawe obiekty sportowo-rekreacyjne mamy we Wrocławiu i okolicach?!

W jaki sposób

z nich korzystać, zapewniając dziecku różnorodnych wrażeń i doświadczeń sportowych?

Spotkanie poprowadzi:

dr Łukasz Panfil

Specjalizuję się w temacie wspierania dzieci w sporcie. Swoją wiedzę i doświadczenie buduję już od ponad 20 lat.
Pracowałem jako wychowawca i instruktor na obozach sportowych. Po ukończeniu studiów magisterskich na wrocławskim AWF-ie studiowałem na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zajmowałem się tematem „wspierania rozwoju dzieci uprawiających sport na przykładzie piłki nożnej”. Od 2009 roku zajmuję się edukacją trenerów, sportowców i rodziców.
Napisałem trzy książki dla dzieci uprawiających sport (seria “Sportowy Wojownik”) i książkę dla rodziców młodych sportowców (“Sport Uczy Życia”). Prowadzę bloga “Rozwój Sportowego Wojownika”, który przez długi czas był jednym z największych źródeł wiedzy dla rodziców w zakresie wspierania dziecka w uprawianiu sportu.
Aktualnie prowadzę Akademię Sportowego Wojownika i zarządzam Centrum Sport&FUN Domasław. Jestem również autorem projektu Uniwersytet Aktywnego Dziecka.
Bezpłatny webinar

Wrocławska mapa sportu dla dzieci

Jeśli zastanawiasz się, jak zachęcić swoje dziecko do aktywności fizycznej? Chcesz odkryć najlepsze miejsca sportowo-rekreacyjne we Wrocławiu i okolicach? Jeśli tak, to ten webinar jest dla Ciebie!

Zapisuję się!

Uniwersytet Aktywnego Dziecka

Stworzyliśmy „Uniwersytet Aktywnego Dziecka”, żeby w sposób bezpieczny i przyjemny wprowadzać dzieci w świat sportu. Młodzi uczestnicy projektu (w wieku 4-12 lat) będą mieli okazję poznać różne dyscypliny sportu, uczestniczyć w warsztatach sportowych, odwiedzić znane obiekty sportowe i spotkać się online ze sportowcami!

Chcemy zainspirować dzieci do aktywności fizycznej i pokazać im, jak różnorodny i ekscytujący może być sport.